• MBCA A'veen X14 3 BASKETBALL

  • MBCA A'veen X14-3

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Lazovic, VladimirTechnische stafCoach
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden MBCA A'veen X14-3 ( 2e divisie X14 2D 01 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1BV Amsterdam X14-1880056540116416
    2BC APOLLO Amsterdam X14-2860259344714612
    3BC Triple ThreaT X14-28404484509-258
    4BC Gaasperdam Warriors X14-18206510530-204
    5MBCA A'veen X14-38008384649-2650

    Poulestanden MBCA A'veen X14-3 ( 3e divisie X14 3D 02 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1De Hoppers X14-11090182046635418
    2Flevo Musketiers X14-11080267546421116
    3MBCA A'veen X14-31070372446725714
    4BC APOLLO Amsterdam X14-310406490649-1598
    5BV Hoofddorp X14-210208422673-2514
    6Blue Stars X14-1100010363775-4120
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    David, ShayloTeamspeler
    Elbaz, MatanTeamspeler
    Klein, NoahTeamspeler
    Lazovic, VukTeamspeler
    Levitzky, IlyaTeamspeler
    Neyndorff, YurtTeamspeler
    Ratterman, MilesTeamspeler

    Er zijn 3 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    VS

    01 januari 1970 uur

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    MBCA A'veen X14-3

    Gemengd U14 Afdeling 2e Helft Competitie

    72,40

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    46,70

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    1,40

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd