• MBCA A'veen M14 2 BASKETBALL

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Olaciregui Ruiz, IgorTechnische stafCoach
    Pablos Abiol, DavidTechnische stafAssistent-coach
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden MBCA A'veen M14-2 ( 1e Divisie M14 1D 01 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1QSTA United M14-12017031844109974534
    2Landslake Lions M14-12016041487114634132
    3Tracks Parkstad M14-12015051397121618130
    4Crackerjacks M14-12013071625116745826
    5BV Hoofddorp M14-12012081464127019424
    6MBCA A'veen M14-22010010113610825420
    7BV Noordkop M14-1201001012141253-3920
    8CBV Binnenland M14-120701312291259-3014
    9BS Leiden M14-220601412851427-14212
    10Almonte M14-120301710511491-4406
    11Basketbal Academie Limburg M14-22010198622184-13222
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Ambrose, SamuelTeamspeler
    Baars, ConstantijnTeamspeler
    Broekema, SavilleTeamspeler
    Kanten, Jordan vanTeamspeler
    Menke, ChaneTeamspeler
    Mijn, Benjamin van derTeamspeler
    Plagerson, NathanTeamspeler
    Powel, YuriTeamspeler
    Tanz, JonahTeamspeler
    Theunis, VincenzoTeamspeler
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    VS

    01 januari 1970 uur

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    MBCA A'veen M14-2

    Mannen U14 Landelijk

    56,80

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    54,10

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    1,00

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd