• MBCA A'veen X12 6 BASKETBALL

  • MBCA A'veen X12-6

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Wijts, PepijnTechnische stafCoach
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden MBCA A'veen X12-6 ( 5e divisie X12 5D 01 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1MBCA A'veen X12-6870145420225214
    2Northside Ballers Amsterdam X12-2870135021113914
    3Almere Pioneers X12-3860232719912812
    4Onze Gezellen X12-5850344622721910
    5De Dunckers X12-38404273324-518
    6BV Early Bird X12-28305276353-776
    7ABC Amigos X12 2 (VR)8206229326-974
    8Basketbalclub Weesp X12-18206172411-2394
    9Mapleleaves X12 3 *8008188462-2740

    Poulestanden MBCA A'veen X12-6 ( 4e divisie X12 4D 03 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Harlemlakers X12-21090153730822918
    2MBCA A'veen X12-61080246134112016
    3Mapleleaves X12-1105054383637510
    4Volendam X12 1 (VR)10505340445-10510
    5Windmills X12-110208313537-2244
    6Northside Ballers Amsterdam X12-210109301396-952
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Baysa, BoraTeamspeler
    Perovic, AleksandarTeamspeler
    Tang, HaiyaoTeamspeler
    Tashan, KuzeyTeamspeler
    Vermeulen, JimmyTeamspeler

    Er zijn 6 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    VS

    01 januari 1970 uur

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    MBCA A'veen X12-6

    Gemengd U12 Afdeling 2e Helft Competitie

    46,10

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    34,10

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    1,60

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd