• MBCA A'veen X12 3 BASKETBALL

  • MBCA A'veen X12-3

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Konopa, MichalTechnische stafCoach
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden MBCA A'veen X12-3 ( 3e divisie X12 3D 01 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Northside Ballers Amsterdam X12-1980149327821516
    2BC Flying Oost X12-11080252534617916
    3BV Amsterdam X12-21080258834824016
    4Onze Gezellen X12-11070355235419814
    5Hot Pepper Heat X12-11070355432323114
    6MBCA A'veen X12-3106043913751612
    7Alkm.Guardians X12-19306303494-1916
    8De Dunckers X12-19216295400-1055
    9The Challengers X12 1 (VR)9117235425-1903
    10BV Hoofddorp X12-28107268425-1572
    11VBC Akrides X12-1100010156592-4360

    Poulestanden MBCA A'veen X12-3 ( 3e divisie X12 3D 02 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Hot Pepper Heat X12-112100268657511120
    2BV Early Bird X12 1 (VR)1280464749914816
    3BV Amsterdam X12-11280464551113416
    4MBCA A'veen X12-3125075155031210
    5BC APOLLO Amsterdam X12 2 *12606545555-1010
    6De Dunckers X12-112408413566-1538
    7The Sea Devils X12 1 (VR) *121011335577-2420
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Alunan, ColinTeamspeler
    Beygo, BulutTeamspeler
    Copur, TeomanTeamspeler
    Demming, SethTeamspeler
    Konopa, Jules (Julian)Teamspeler
    Marell, SamuelTeamspeler
    Nowak, AleksanderTeamspeler
    Piet, ThijsTeamspeler
    Turfanda, EnderTeamspeler

    Er is 1 teamlid van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    VS

    01 januari 1970 uur

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    MBCA A'veen X12-3

    Gemengd U12 Afdeling 2e Helft Competitie

    42,92

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    41,92

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    0,83

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd